SOHBET'E BAĞLANMOBİL ESKİ SÜRÜM

Hababam.ORG Mobil Sohbet Sitesi

Kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsanız
hababam.org tam size göre.
üyeliksiz hemen şimdi sohbete başlayın.

Xiaomi Mi Note 10 kamerası ile rakip tanımıyor

108 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip olan Xiaomi Mi CC9 Pro ile çekilen fotoğrafları sizlerle paylaşmıştık. Beklenilenin aksine Xiaomi’nin 108 Megapiksel kameraya sahip olan ilk telefonu Xiaomi Mi Note 10 olacak.

Bu kez bir sızıntıdan bahsetmiyoruz. Xiaomi’nin resmi Twitter hesabında yapılan paylaşımda, 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan Mi Note 10’un toplamda beş arka kamera ile birlikte geleceği belirtildi.

Xiaomi Mi Note 10 kamerası 108 Megapiksel çözünürlüğünde!

“Aynı özellikler düne kadar Mi CC9 Pro için söyleniyordu” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu nedenle Mi Note 10’un global pazarlar için Mi CC9 Pro modelinin yeniden adlandırılan bir versiyonu olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Şirketin Weibo hesabında yapılan paylaşımda Mi CC9 Pro’nun, 5 Kasım’da Çin’deki bir etkinlikte tanıtılacağı belirtilmişti. Henüz Xiaomi Mi Note 10 için bir tanıtım tarihi paylaşılmadı. Ancak, ilk modelin bu olacağı belirtiliyor.

5x optik ve 10x hibrid yakınlaştırma yapabilen her iki telefon, 50x dijital yakınlaştırma imkanı sunacak. Arka tarafta yer alan geniş açılı kameranın 20 Megapiksel, portre kameranın ise 12 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı ve cihazda makro kameranın yer alacağı resmi olarak doğrulandı.